HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info

Záhada HAaRP:
Zařízení HAARP zdá se má vážné problémy obhájit si svou nevinnost. Mohou za to světoví milovníci záhad, konspirační teorie různého typu a různé roviny nadsadenosti a dokreslování skutečností. Některé konspirační teorie však přinášejí tak překvapivé materiály a záběry, že se jim zkrátka musíme věnovat i zde. Právě to vás zajímá a proto jste tady. Tyto stránky vznikly právě i proto, ať máme shrnutí všeho o tomto zařízení na jediném místě. Tím, že zařízení dokáže dělat změny v obloze, disponuje silným vysílačem a dokáže měnit podmínky v obloze způsobilo, že mu někteří lidé přikládají vinu za některé problémy. Lidí, kteří se zabývají konspiračními teoriemi a považují toto zařízení za tajnou zbraň americké armády lze rozdělit do několika skupin.

1. lidé, kteří považují vše americké za spiklenecké a nevěří v možný výzkum. Pokládají účast ministerstva a armády na tomto projektu za jasný důkaz, že HAARP je opravdu zbraň.

2. jsou tu i investigativní lidé, kteří hledají množství informací a s chutí jim věřit nepřihlížejí na možnost, že jde opravdu jen o konspirační teorie. Jsou to i tací lidé, kteří prezentují svůj názor čistě protiamericky.

3. dále jsou to ti, kteří jsou pevně bezpodmínečně přesvědčeni o využívání HAARP na výzkum, který je odpovědný za změny počasí a strašné následky různých přírodních katastrof. Patří zde i ti lidé, kterým připadá velmi podivné, že právě USA je místem častého výskytu tornád, ničivých hurikánů a bouří. (Na druhé straně je třeba přiznat, že jen hloupý národ by dokázal vlastní zbraní ničit sebe sama.)

4. z konspiračních teorii a jejich vyslovovatelů se ještě můžeme setkat s názorem, že HAARP je zbraní záměrně instalovanou na Aljašce proti Rusku a Rusko prý disponuje podobnou technologií proti USA. Jako vždy však k tomu samozřejmě důkazy nejsou.

5. podle mnohých však není jen počasí a Země těmi, koho lze takto ovládat. Jsou lidé, kteří jsou pevně přesvědčeni o ovládání mysli lidí. Šílenci z "vesmírní-lide.cz" se jistě potěšili, že jim někdo dává částečně za pravdu, když tvrdí o manipulaci s myslí a lidským rozhodováním. (Promiňte, ale tohle už je fakt megahloupost.)

Právě tajemnost zařízení způsobuje, že si lidé udělají svůj vlastní závěr. Odlehlost a vybavení zařízení může způsobit změny v obloze a již v nejednom katastrofickém filmu se mluví o magnetismu, ionosféře a změnách v obloze, které umí ovlivnit počasí, dění na Zemi i pod zemskou kůrou. Lidé milují katastrofické scénáře. Milují i ??sci-fi filmy a neustále někteří čekají, že se konečně objeví některý ze scénářů podobných na ty povídkové a filmové i v realitě. již dnes amatérská povídková tvorba zmiňuje zařízení HAARP jako komunikátor s mimozemšťany, zmiňuje ho jako zbraň, se kterou člověk na čele dokáže přebrat přírodu na svou stranu a využít její sílu proti jinému národu. Je až neuvěřitelné, kolika názorům ve světě dal vzniknout objekt zařízení silných vysílačů HAARP.Obsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.