HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info


<

Co je to HAARP?
HAARP je zkratka pojmenování výzkumné stanice na Aljašce, v originálním názvu The High Frequency Active Aurora Research Program. V překladu je to něco jako Vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Je také dílem vědecké snahy pochopit a zkoumat vlastnosti ionosféry s důrazem pochopit ji, poznat její vlastnosti a ty využít pro civilní i obranné účely. Celkově lze výzkum HAARP podle oficiálních zdrojů rozdělit na dvě odvětví.

1. první odvětví je čistě IRI - ionosférický výzkum pomocí vysokofrekvenčního vysílače pracujícího v rozsahu vysokých frekvencí (HF). Tento vysílač se používá k dočasnému rozrušení ionosféry v určité oblasti pro účely vědeckého výzkumu.
2. druhé odvětví je soubor několika vědeckých přístrojů a zařízení, které specialisté používají k pozorování fyzikálních procesů ve vybraném regionu.

Právě díky používání IRI je možné, aby druhé odvětví mohlo pozorovat a analyzovat změny a ionosféra. HAARP disponuje rozšířeným souborem vědeckých přístrojů instalovaných pro účely vědy a nepatří k IRI. Dokumentují se změny v ozónové vrstvě, pozoruje se polární záře tak se dělají teleskopické pozorování a satelitní pozemní výzkum.Obsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.