HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info

Oficiální stránky projektu HAARP:
Oficiální stránky zařízení po jejich podrobném prostudování a přehledu se zdají být vypracovány dostatečně na to, aby odpovídaly otázky všech, co se o HAARP zajímají. Stránky poskytují kompletní přehled o důvodech vzniku zařízení, vysvětlují podíl organizací, firem a vládních složek na projektu. Také vysvětlují vše podrobně a odborně tak, aby stránky navzdory strašnému designu a grafické úpravě podávali informace. Je zde však několik věcí, které jsou právě pro snahu stránek obsáhnout množství informací nápadné.

Připomínám a upozorňuji, že jde o vlastní teorie. Sám podporuji výzkum ionosféry, ale nedá mi k zařízení a jeho stránek přidat několik svých názorů. Stránky mi totiž připadají opravdu záhadné právě pro jejich zpracování. Design je opravdu starý a neprofesionální přestože se na projektu podílí množství organizací a univerzit, vysokých technických specialistů, odborníků a vědců. Za celou dobu se nenašel nikdo, což by stránkám pomohl k dokonalosti. Informují a vysvětlují podrobně obsah výzkumu, proč HAARP existuje a kdo se podílel na vzniku. Nápadné je, že stránky přímo přiznávají některé fakta, že disponují vysílačem, pokud byl překlad správný, jsou tam i informace, že zařízení opravdu může dělat změny v ionosféře dočasné a krátké pro potřeby vědy. Jenže co když zařízení opravdu mění počasí a ve jménu vědy se zkouší, co to všechno umí? Nemusí jít o cílené ničení, ovlivňování počasí a podobně, ale pokusy.

Stránky HAARP

Na stránkách se nachází také přesný popis cesty k zařízení. Pro všechny mimo Aljašku to pak vypadá jako vítání návštěvníků. Zařízení jakoby se nemuselo bát zájmu veřejnosti. Adresa je uvedena kompletně, cesta z Milepost 11,3 na dálnici Tok. Zeměpisné souřadnice jsou přibližně 62,39 ° severní šířky, 145,15 ° západní délky. Je to však zbytečné pokud je před zařízením brána a nikdo se nedostane dovnitř ani přes ostrahu.

Hodnocení stránek:
Stránky jsou opravdu amatérské. Hovoříme o oficiálních stránkách zařízení HAARP. Při pohledu na ně máte pocit, že stránky zařízení jsou přehnaně až dokonce nápadně zanedbané. Jsou vytvořeny v jednoduchých aplikacích, pomocí výrazné grafiky bez komplikovanějších nastaveních. Člověk má dojem, že zařízení zcela ignoruje moderní vzhledy webu. Možná by jim neuškodilo trochu vylepšení. Pokud se na Univerzitě nachází množství specialistů, je divné, že se u nich nenachází žádný odborník, nebo člověk zkušený s výrobou stránek. Stránky sídlí na doméně Alaska.edu, která je home page Aljašské univerzity. Nikde není uveden Copyright již celá léta, proto si dovolujeme informovat o konkrétních věcech ze stránek oficiálních.

Webkamery nasměrované přímo na HAARP nejsou stále online.
Webkamery, které oficiální stránky nasměrovali na externí zařízení HAARP nejsou aktuální. V jednom případě v době příprav tohoto obsahu se dočkáme obrazu z podzimu loňského roku. Druhý případ je den starý. Proč vlastně zařízení přineslo možnost náhledu na webkamery? Aby zařízení uhrálo svou činnost na fakt, že se tam opravdu "nic" neděje? Nebo se tam opravdu nic neděje? Viz také vy, jako vypadá příroda v okolí HAARP zařízení a samotné HAARP.

http://www.haarp.alaska.edu/haarp/cam2.html
http://www.haarp.alaska.edu/haarp/cam1.html


Obsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.