HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info

Krátce z médií:
V médiích se objevilo několik zpráv a článků, které zmiňují HAARP. Je jejich opravdu velké množství, proto alespoň stručně uvedu několik z nich.:

TVnoviny.sk - 13. 01. 2010
Na TVnoviny.sk objevil článek, kde se objevuje názor pákistánského deníku Pakistan Daily, že za neobyčejně drsnou zimu v posledních měsících může vojenská zařízení HAARP v norském Ramfjordmoene. To prý odpálilo koncentrovaný paprsek do nebe tak, že způsobily katastrofální poškození termosféry planety. Článek píše o HAARP v Norsku, přestože HAARP v tomto označení je jedině na Aljašce.
Deník ale tvrdí, že zařízení odpálilo elektromagnetický výboj 10. prosince. Nastala prý silná teplotní inverze nad severní polokoulí. V Číně nastaly obrovské změny, mrzne úroda, nastávají záplavy na jihu, Česká republika zažívá mrazy, Británie stoleté rekordy. Podle ruských expertů za to může HAARP. Článek také přímo píše, že ačkoli se zařízení prezentuje jako vědecké zařízení, mnoho faktů nasvědčuje tomu, e HAARP je zbraní ... pokud to ale opravdu pravda, pak očividně v rukou šílenců ...
ttp://tvnoviny.sk

Bilek.blog - 9. listopad 2009

Blogger na Blog.idnes.cz pan Bílek píše, že v obci Strašice jednu rodinu straší podivný úkaz. Doma jim praskají žárovky, hoří zásuvky a to i po vypnutí elektřiny. Pracovníci dodavatele elektřiny jsou také bezradní a nevědí, co by mohlo způsobit něco takové. Něco takového může způsobit pouze vysokofrekvenční záření, které před očima rodiny ze Strašic zničilo i akvárium s vodou.
http://bilek.blog.idnes.cz/

Ďalšie odkazy na články:
wikipedia.org
www.fromthewilderness.com
www.colinandrews.net
beforeitsnews.com
earthpulse.comObsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.